Sklep SPORTAKUS.PL

...jest pustyStrona główna
Tłumacz Google
KUP NA RATY przez Internet!
Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu
WAŻNA INFORMACJA dotycząca produktów marki HEVEA!

Z uwagi na liczne zapytania od klientów detalicznych przygotowaliśmy poniższą informację:

Firmy kurierskie DPD oraz K-EX (obecnie Geis Group) w ramach umowy z FABRYKA MATERACÓW HEVEA oferują wniesienie paczki w systemie door-to-door bezpośrednio do drzwi mieszkania lub domu jednorodzinnego adresata. Także w przypadku znacznej odległości od bramy do drzwi jak i w budynkach wielokondygnacyjnych bez windy. W obydwu przypadkach firma kurierska jak i kurier nie wymagają dodatkowej opłaty za taką usługę.
Firma przewozowa Rohlig Suus świadcząca usługi logistyczne w ramach umowy z FABRYKA MATERACÓW HEVEA oferuje standardowo usługę dostawy pod adres rozumiany jako najbliżej dostępne miejsce zatrzymania się pojazdu i rozładunku - np. chodnik przy domu lub bloku wielorodzinnym.
Dodatkowa usługa wniesienia do wskazanego przez klienta mieszkania, wraz z rozpakowaniem i odbiorem opakowania jest płatna 39pln. Opłata jest doliczana do faktury i nie może być pobierana na miejscu przez kuriera. Skorzystanie z usługi jest możliwe po wcześniejszej informacji przesłanej do NADAWCY.


...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.