Sklep SPORTAKUS.PL

...jest pustyStrona główna
Tłumacz Google
KUP NA RATY przez Internet!
Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu
Promocja HEVEA z kocykami HAPPY
 
    

REGULAMIN PROMOCJI Z KOCYKIEM
1. Do każdego materaca dziecięcego (grupa wiekowa 0+) – lateksowego, lateksowo-kokosowego, lateksowo-piankowego z serii: Baby, Krzyś, Baby Max, Baby+, Baby Comfort, Celebrieties Baby oraz Disney Baby z w/w wkładem - Kupujący otrzymuje gratis w postaci KOCYKA POLAROWEGO z nowej kolekcji Hevea Happy (wzór pastelowe słonie na białym tle). Promocja dotyczy rozmiarów materaców 120/60, 130/70 i 140/70 oraz niestandardowych z tej grupy rozmiarów.
2. Opis kocyka: rozmiar 90/90 cm, polar 100% pe, bawełniana lamówka, ciepły, antyalergiczny i oddychający. Wykończony zmiękczającą lanoliną.
3. Promocją nie są objęte materace z wkładem piankowym PUR oraz pozostałe materace z kolekcji HEVEA.
4. Promocja rozpoczyna się w dniu 1 grudnia i trwa do 31 grudnia 2017.
5. Wartość detaliczna kocyka to 59 pln brutto.
6. Kocyk będzie dostarczony do wszystkich zamówień złożonych w grudniu br., niezależnie od terminu realizacji, który może się wydłużyć z uwagi okres świąteczny.
7. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany gratis lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
8. Promocja z kocykiem nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.
...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.