Sklep SPORTAKUS.PL
Menu
Strona głównaO nasDlaczego sportakus?
Tłumacz Google
KUP NA RATY przez Internet!
Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Dlaczego sportakus?

Dlaczego sportakus.pl?

SPARTAKUS (cytując za  http://pl.wikipedia.org/wiki/Spartakus)to:
(zm. 71 p.n.e.) – niewolnik, gladiator rzymski, z pochodzenia prawdopodobnie Trak. Przywódca największego i najgroźniejszego w historii Rzymu powstania niewolników.
Spartakus, jako doskonały gladiator, przez pewien czas pełnił stanowisko nauczyciela szermierki w szkole gladiatorów w Kapui, uczył cennych "sztuk" tej walki. Od jego imienia pochodzi nazwa "spartakiada". Miał duże zdolności uczenia się walk.

a SPORTACUS (cytując za  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leniuchowo) to:
postać z
filmu Leniuchowo (ang. LazyTown) – telewizyjnego serialu dla dzieci kręconego w Islandii (gdzie nosi tytuł Latibær), bardziej znana jest jednak wersja amerykańska - to właśnie ona jest premierową na całym świecie i podstawą dla zagranicznych wersji. Twórcy i aktorzy Leniuchowa to Islandczycy, Amerykanie i Brytyjczycy. Serial został stworzony przez islandzkiego gimnastyka Magnúsa Schevinga, który gra również jedną z ról w serialu. Serial jest emitowany w ponad 100 krajach i w ponad 12 językach[1]; w Polsce (...) od  1 września 2010 roku serial pojawił się na kanale Playhouse Disney.

Główną postacią jest Stephanie, dziewczynka, która przyjeżdża na wakacje do wujka, który jest mieszkańcem i burmistrzem miasta zwanego Leniuchowo. Stephanie jest bardzo ruchliwa, w przeciwieństwie do pozostałych dzieci w Leniuchowie. Postanawia je zachęcić do przyłączenia się do niej, ponieważ twierdzi, że wieczne siedzenie w domu i granie w gry video nie jest zdrowe. Pomaga jej superbohater Sportacus. Razem udaje im się zaprowadzić w mieście „porządek”, jednak z wyjątkiem jednego mieszkańca - Robbiego Zgniłka, który wciąż postanawia zostać przy lenistwie. Chce do tego wciągnąć resztę ludzi w mieście, przebierając się za różne postacie i próbując różnych sposobów, ale wciąż bezskutecznie.

sportakus:
My nie jesteśmy ani gladiatorami, ani superbohaterami. Jesteśmy tylko i aż rodzicami, tak jak wy, zmagającymi się z codziennymi problemami dnia codziennego.
Szukamy rozwiązań, aby ułatwić wam i nam funkcjonowanie  w różnych sytuacjach. Abyście nie rezygnowali z tego co kochacie robić lub musicie zrobić czy załatwić.
Oferowane w naszym sklepie produkty są funkcjonalne, praktyczne, estetyczne, lekkie i trwałe.
Posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa.
Dzięki temu z pewnością wytrzymają wyczyny kilku pokoleń. Takim założeniem kierowali się ich projektanci.


Stań się dla swojego dziecka super bohaterem spOrtaKusem. Pokaż mu świat jakim ty go widzisz.
Zaraź swoją pasją: zbierz na rower, zorganizuj mu wycieczkę, zabierz w daleką podróż, na plac zabaw... lub choćby na spacer.
Spraw aby każdy jego dzień był aktywny i pełen wrażeń. (Może padnie ze zmęczenia przed 19:00, będziesz miał/a czas dla siebie lub małżonka ;D).

Dlatego nasz sklep nazwaliśmy

sportakus.pl
sportakus.eu
Zapraszamy serdecznie na zakupy.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.