Lista produktów marki Milly Mally

Produkty Milly Mally cechują się wysoką jakością, o którą szczególnie dbamy od początku działalności naszej firmy. Chcemy, aby dzieci korzystające z naszych wyrobów, mogły się cieszyć nimi jak najdłużej, a to wszystko będąc całkowicie bezpiecznymi.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty, których otrzymanie wymaga przejścia najbardziej restrykcyjnych testów bezpieczeństwa, przykładamy do tego szczególną wagę dbając o Waszych Podopiecznych.

Zachowując niepodważalną jakość produktów, dokładamy starań, aby były one dostępne w przystępnych cenach. Powyższe czynniki wraz z profesjonalną obsługą Klientów sprawiają, iż jesteśmy doceniani, otrzymując wyróżnienia i nagrody.

Zachowując niepodważalną jakość produktów, dokładamy starań, aby były one dostępne w przystępnych cenach. Powyższe czynniki wraz z profesjonalną obsługą Klientów sprawiają, iż jesteśmy doceniani, otrzymując wyróżnienia i nagrody, a wśród nich: 

 

  • Złota Nagroda w konkursie Wybór Rodziców 2015 w kategorii „zabawki”, za rowerek biegowy DUPLO – nagroda o szczególnej wartości, gdyż przyznana przez Was – naszych Klientów.

 

  • Lider przedsiębiorczości 2014 – nagroda za innowacyjność, konkurencyjność oraz szczególną aktywność na rynku.

 

  • Lider przedsiębiorczości w 2015 roku – efekt dynamicznego rozwoju naszej firmy.

 

Ponadto, byliśmy również wyróżniani na targach handlowych:

  • Bike Expo w Kielcach.

 

  • For Babies w Czechach.Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz